Angajăm Specialist Marketing

Job Specialist Marketing

Despre noi
Pasionați de proiectare şi construcţie baze sportive şi parcuri, furnizăm cu mare success soluţii complete şi accesibile pentru dezvoltarea infrastructurii sportive din România şi Europa.
Serviciile oferite includ tot ce ţine de realizarea unui proiect de la A la Z, de la proiectare, până la predarea la cheie a unui proiect. Dintre lucrările realizate în trecut, enumerăm: terenuri de sport pentru practicarea a diverse activități sportive (fotbal, handbal, tenis, baschet, volei, etc.), de dimensiuni variate, cu diferite suprafeţe de joc (gazon natural, gazon sintetic, tartan, zgura, etc.), acoperite sau descoperite, cu împrejmuiri, nocturne, dotări, și alte lucrări aferente, precum şi spații de agrement.

  • Pasiunea noastră este de a încuraja practicarea unei vieți sănătoase prin sport, construind cele mai bune baze sportive.

  • Misiunea noastră este de a fi SOLUŢIA numărul 1, pentru orice client care are nevoie de un proiect de infrastructură sportivă în România.

  • Scopul nostru este de a vedea clienţii satisfăcuţi şi comunităţile locale cum se bucură de rezultatul muncii noastre.

Despre rol
Rolul constă în îmbunătățirea imaginii și a notorietății Atlas Sport și Tabăra Săulia, de la concept la execuție, cu posibilitatea de a adminsitra echipa de marketing ce se va crea pe viitor.

Printre responsabilitățile tale se numără:

– Dezvoltarea și implementarea planurilor și strategiilor marketing pentru produsele companiei (Construcții sportive, Tabără de agrement);
– Planificare, derulare și monitorizare campanii pentru produsele companiei (tv, radio, ziar, internet, social media, mobile, newsletter, sms);
– Propunerea de oportunități noi pentru creșterea notorietății și implicit creșterea vanzărilor;
– Conceperea mesajelor pentru site și diverse materiale create, precum și realizarea de articole pentru blog si continut video în mod constant;
– Monitorizarea și analiza pieței și a competiției.

Despre tine

În primul rând ești  curios, îți dorești să înveți, dar da, e bine să vii cu un bagaj de experiență cât mai mare.
Ești perseverent(ă), ai bune abilități de comunicare, dar și organizatorice.
Ești autodidact(ă), orientat(ă)
spre rezultate, spre detalii și mai ales spre îmbunătățirea propriei performanțe.
Nu în ultimul rând, a team player.

Ideal ai cunoștințe despre:

– Promovare în mediul online: Search Engine Marketing, Social Marketing, Display Advertising – Email Marketing și platforme specifice
– Cum se face o machetă, o prezentare, un pliant, un banner, clip de promovare etc
– Ce înseamnă imagine, branding (cum se creează și se menține o imagine atractivă)
– Ai bune cunoștințe de limba engleză și preferabil studii superioare (nu obligatoriu).

Dacă ești pasionat de marketing online te invităm să aplici.
Trimite CV-ul tău la: angajari@atlassport.ro

Lasă un răspuns.

udare gazon tribune terenuri de fotbal UEFA terenuri de tenis din zgura teren tenis gazon terenuri de baschet rezidenţiale terenuri tenis parchet teren usamv zgura tip pardoseli sportive teren tenis suprafata hard teren tenis zgura tipuri piste Tribuna usamv cluj napoca terenuri lut terenurile de tenis terenuri multisport scoli terenuri sport gazon sintetic video vestiare sportive terenuri tenis gazon sintetic terenuri badminton unde alergam in bucuresti terenuri sportive sintetice teren tenis gazon artificial terenuri de sport volei teren volei tribune sportive terenuri multisport terenuri sportive minifotbal terenuri minifotbal terenuri sportive terenuri sport terenuri sintetice terenuri de tenis gazon artificial umplutura teren sport terenuri sportive beton terenuri de tenis teren tenis curte terenuri tenis teren tenis gazon sintetic terenuri tenis curte